אודות הסטודיו

הסטודיו  מעניק שירותי עיצוב וליווי מקצועי והדוק לתהליכי בנייה ושיפוץ בבתים פרטיים ודירות, משלב החשיבה והתכנון ועד צנצנת הפרחים על השולחן.

תהליך ליווי פרויקט בנייה או שיפוץ

תהליך העבודה מתחיל באפיון הצרכים, החלומות, הסגנון והקונספט של הבית, תוך בניית פרוגרמת עבודה עם הלקוח, שתכלול גם עלות משוערת, ולוח זמנים לעבודה

עם החומרים הללו אני פונה לתכנון סקיצות ראשוניות, הכוללות חלוקת חלל ותוכניות העמדה, תוך התייחסות לפתחים, לקירות, לאילוצי השטח, ולהעדפות הלקוח. מתוך כל הרעיונות נגבש תוכנית אב אחת שתלווה אותנו הלאה, לביצוע תוכניות עבודה מפורטות ומקצועיות של חשמל, אינסטלציה, בנייה, הריסה, מפרט אלומיניום ותוכניות נגרות, מפרט עבודה לקבלן בניה/שיפוץ, וכתב כמויות לרכישה. (בשלבים מאוחרים יותר מופקות גם תוכניות לפרישת ריצוף, תוכניות לגמר קירות, תוכניות שיש, מקלחונים וכו').

בחירת חומרי גמר – התהליך מתחיל בתכנון מקדים, איסוף רעיונות וחומרים, וגיבוש ראשוני לסגנון ואווירה.
את בחירות החומרים אנו מבצעים יחד, בפגישות משותפות בחנויות ואצל הספקים- הבחירות מתפרשות בחנויות הקרמיקה וחנויות האבן (ריצופים, חיפויים וכלים סניטרים), ספקי פרקטים, בחירת דלתות כניסה ודלתות פנים, בחירת מדרכי מדרגות, שיש וספי חלונות, פגישות עומק אצל הנגרים המבצעים, בחירה ודיוק של מפרטי החלונות, ולבסוף תוכנית גמר קירות לצבעים וחומרים לקירות פנים וחוץ, שישתלבו בהרמוניה מושלמת עם החומרים שכבר נבחרו ובוצעו.

ליווי בשטח – פיקוח עליון על ביצוע העבודות באתר, כשהדגש הינו על התאמת הביצוע לתוכניות העיצוב שהוגשו, על איכות העבודה הנראית, על דיוקים במידות, גבהים והוראות התקנה שניתנו על ידי.
אני מגיעה לשטח בכל התחלה/סיום שלב בהתקדמות העבודה הקבלנית, ובכל מצב של התלבטות, אילוצים או הפתעות בשטח. ביחד אנו בוחנים את התוצאות, מדייקים הוראות ביצוע, ומתקדמים בבטחה לשלב הבא.

הלבשת הבית - הום סטיילינג

  • תהליך הום סטיילינג מתחיל בתכנון מוקפד של העמדת ריהוט בחלל תוך דגש לצורה, מיקום וגודל של הרהיטים. ולאחר מכן נבנה מערך צבעים, טקסטורות, חומרים, ואווירה .

  • לאחר גיבוש הקונספט נצא לרכישת כל פריטי הריהוט, הריהוט המשלים, פריטי טקסטיל, אביזרים וחפצי נוי , גופי התאורה תמונות ודקורציות לתלייה, וכל אלמנט שיתרום ליצירת המראה המושלם.

  • את שרותי ההום סטיילינג ניתן לקחת כחלק אינטגרלי של ליווי כולל (עבודת שיפוץ או בנייה), או להנות רק משלב זה, ללא עבודה מקיפה אחרת

פגישת ייעוץ

פגישת ייעוץ היא פגישה חד פעמית בתשלום, הנמשכת כשעתיים ומתקיימת במשרדי, באתר הבנייה/שיפוץ, או בבית הלקוח.

מתי מומלץ לפנות לפגישת ייעוץ:

  • פגישת ייעוץ נועדה ללקוחות העומדים בפני שיפוץ או בנייה ומעוניינים בעין מקצועית נוספת שתייעץ לגבי התוכניות, ללא ליווי אישי מלא בתהליך.

  • לקוח המעוניין לשדרג ולרענן את הבית בהעמדה חדשה, בהחלפת ריהוט, בצבעים, ובשיפוץ קל – ללא ליווי מלא לתהליך.

  • בפגישה זו ניתן להעלות כל שאלה והתלבטות, ולקבל חוות דעת מקצועית ומכוונת.