עיצוב ואדריכלות פנים

עיצוב פנים הוא תהליך שיש בו התרגשות, חידוש, רעננות ואיכות חיים.
העיצוב נוגע בפרטים הקטנים ביותר בחיי הלקוח, בהרגליו ובחלומותיו.
כמעצבת יש לי כלים ,ניסיון ויכולת לזקק ולתרגם את הצרכים והמאוויים הללו למציאות הרמונית אסתטית ופונקציונלית כאחד.

בעיצוב פנים אני עובדת בשלושה רבדים:
1. אדריכלות פנים- תכנון נכון של חללים, הזרימה הנוצרת ביניהם, גודל ומיקום פתחים, פונקציונליות של החלל, והפקת תכניות התומכות בתכנון- חשמל, אינסטלציה, בנייה וכו'.
2. עיצוב ובחירת חומרי גמר- יצירת מערך הרמוני בין כל חומרי הגמר: חיפוי וריצוף, פריטי נגרות, תכנון מטבח, צבעים, מרקמים, טיח או חיפוי אבן, אלומיניום, דלתות, מסגרות, גופי תאורה וכל פרט קטן אחר אשר מייצב את אופי הבית ואווירתו.
3. ריהוט, אבזור והום סטיילינג- הקצפת של עוגת העיצוב. התאמת צורות, חומרים, צבעים, ומרקמים במינון הנכון ובמיקום הנכון. אלו יוצרים את האפקט החזק ביותר בבית בעלות היחסית הנמוכה ביותר בכל התהליך. זוהי מלאכת המחשבת שהופכת חדר מרובע לארמון קטן, או ארבעה קירות לסלון ביתי.

שלבי העבודה
1. הכנת פרוגרמת עבודה הכוללת צרכים וחלומות ייחודיים של הלקוח
2. פריסת תקציב משוער והתאמתו להיקף הפרויקט
3. הפקת תכניות עבודה מפורטות לבנייה או לשיפוץ. התכניות כוללות תכניות חלוקת חלל והעמדת ריהוט, תכניות בנייה, תכניות הריסה, תכניות חשמל, תאורה ותקשורת, תכניות אינסטלציה, תכניות גבס- הנמכות, נישות והסתרות, תכניות פרישה לחיפויים ולריצופים, תכניות נגרות מובנית (מטבח, אמבטיות, נישות), תכנית צביעה.
התכניות מוגשות בחלופות שונות לשם גיבוש קונספט סופי.
4. תכנון, בחירה ורכישת חומרי הגמר: כלים סניטריים, ריצופים וחיפויים, חומרי חיפוי מיוחדים, פרקטים, דלתות פנים וחוץ, אלומיניום או ברזל לפתחים, משטחים, ביצוע פרטי הנגרות.
5. ליווי פרויקט הבנייה או השיפוץ: ליווי אישי וקשוב, פיקוח עליון על התהליך כולו. ביקורת מתמדת על התאמת הביצוע בשטח לתכניות העיצוב. פתרון בעיות והפתעות בשטח בזמן בנייה.
6. הום סטיילינג: תכנון ועיצוב מערך הריהוט והאבזור בבית. רכישת כל פריטי הריהוט, פריטי טקסטיל, אביזרים וחפצי נוי , גופי התאורה וכו' ליצירת המראה המושלם.

פגישת ייעוץ
פגישת ייעוץ היא פגישה חד פעמית בתשלום, הנמשכת כשעתיים ומתקיימת באתר או בבית הלקוח.
פגישת ייעוץ נועדה ללקוח המעוניין ברענון הבית ושדרוגו אך אינו מעוניין בשיפוץ מקיף או בליווי עיצובי מקיף, ומתלבט בשאלות ספציפיות לגבי שינוי בביתו.
בפגישה זאת מקבל הלקוח עצות, טיפים והנחיות מפורטות לגבי נושאים ושאלות הקשורים בבנייה, שיפוץ, שדרוג החלל, הום סטיילינג, התאמת צבעים וחומרים או התאמת מערך קניות של ריהוט, אבזור, טקסטיל וכו'.
בפגישה זו ניתן להעלות כל שאלה והתלבטות, ולקבל חוות דעת לגבי תכניות קיימות.